Sponsorzy

am

Firma Nutrilite była głównym sponsorem pierwszej edycji Festiwalu Rodziny zorganizowanego w Centrum Olimpijskim w listopadzie 2014 r. Dodatkowo ufundowała upominki oraz nagrody dla małych i dużych uczestników imprezy. Była również sponsorem cyklu rodzinnych spotkań sportowych o nazwie "TRENING W MIEŚCIE", organizowanych przez fundację w okresie czerwiec-sierpień 2014 r. w warszawskich parkach. Spotkania były otwartą formą rodzinnych ćwiczeń pod okiem fachowca, promujących aktywny i zdrowy styl życia.

NUTRILITE™ to najlepiej sprzedająca się marka witamin i suplementów diety na świecie. Obejmuje ona kompletną serię produktów odżywczych, w tym niezbędne dla organizmu witaminy, minerały, przeciwutleniacze, preparaty ziołowe, suplementy dla sportowców oraz preparaty zastępujące posiłki.


zalesie-e1434667889778

Hotel Zalesie Mazury jest fundatorem głównej nagrody podczas II i III edycji Festiwalu Rodziny.


Hotel Zalesie Mazury jest wyjątkowym miejscem, w którym panuje wspaniała, rodzinna atmosfera. Przystosowany jest zarówno do wypoczynku rodzinnego, jak też pobytów grupowych. Atrakcyjna lokalizacja ośrodka wypoczynkowego daje wiele możliwości rozkoszowania się ciszą i spokojem podczas wypoczynku nad jeziorem.

Tworząc hotel ZALESIE MAZURY ACTIVE SPA uwzględnione zostały potrzeby wszystkich Gości. Dzięki temu właściciele hotelu mają pewność, że oferta zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób ceniących sobie relaks, spokój oraz możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu. W SPA na Mazurach można skorzystać z licznych zabiegów, dzięki którym każdy poczuje się odprężony i odzyska siły witalne oraz wewnętrzny spokój i harmonię. Hotel zapewnia różnego rodzaju atrakcje dla dzieci, co czyni go miejscem idealnym na rodzinne wakacje na Mazurach.

A to nie wszystko, dowiedz się więcej!


logo-ulotki-net2

ULOTKI.net jest wykonawcą materiałów promocyjnych (kolorowanki dla dzieci, plakaty) wykorzystanych podczas akcji Aktywne Miasto Rodzinne. ULOTKI.net ufundowało także upominki dla uczestników projektu (plany lekcji, naklejki, zakładki do książek itp.)

 

ULOTKI.net to wysoka jakość wykonywanej usługi przy jednoczesnym zachowaniu możliwe minimalnych jej kosztów oraz zadowolenie Klienta. To co wyróżnia ULOTKI.net to niskie ceny, krótkie terminy, wysoka jakość, miła i profesjonalna obsługa oraz elastyczność w postępowaniu.

Firma ma w swojej ofercie ciekawą propozycję wymiany barterowej.


logo-radocha

Park Linowy "Radocha" ufundował nagrody w postaci voucherów w konkursie Młodzi ART. – yści


Park znajduje się w Nieporęcie k/Warszawy, w malowniczym miejscu, tuż przy plaży Jeziora Zegrzyńskiego. Działa od maja 2011 r. Jest  nowoczesnym, sympatycznym i bezpiecznym parkiem linowym. Posiada pięć tras dostosowanych do każdego wieku i wzrostu, więc każdy z gości znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. Ponadto – z uwagi na położenie – można w pobliżu plażować, piknikować, korzystać ze sportów wodnych, a nawet coś zjeść.

 


logo

Firma Sadvit ufundowała nagrody – 100 litrów naturalnych soków – dla zwycięzców w Mistrzostwach noszenia partnera i partnerki, które odbyły sie podszas II Festiwalu Rodziny.

Sadvit to rodzinna firma produkująca soki ze świeżych owoców prosto z sadu. Produkty firmy Sadvit to naturalnie mętne soki, wyprodukowane z całych owoców metodą tłoczenia na zimno. Łagodna pasteryzacja sprawia, że sok przez długi okres zachowuje naturalny smak oraz cenne składniki odżywcze zawarte w owocach.

Firma Sadvit dba o środowisko naturalne. Soki pakowane są w ekologiczne pudełka typu bag-in-box składające się z worka z sokiem i kartonu, który może zostać wielokrotnie użyty. Dzięki specjalnej konstrukcji kranika uniemożliwiającej dostanie się powietrza do worka sok zachowuje świeżość nawet 21 dni po otwarciu.